משקפי שמש לנשים

משקפי שמש הם אביזר חיוני עבור נשים רבות. משקפי שמש לנשים מגיעים במגוון צורות וגדלים. ישנם סוגים רבים ושונים של משקפי שמש לנשים, אך הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת רכישת משקפי שמש הוא צורת הפנים שלך.

ישנן שלוש צורות עיקריות: עגול, ריבוע וסגלגל.

לפנים עגולות יש מצח צר ועצמות לחיים רחבות יותר עם סנטר מחודד. לפנים מרובעות יש מצח רחב יותר, עצמות לחיים רחבות יותר וסנטר מחודד יותר עם קו לסת צר יותר מאשר פנים עגולות. לפנים סגלגלות יש צורה אליפסה עם תכונות רכות יותר משתי הצורות האחרות.

משקפי שמש הם אביזר אופנתי שהוא לא רק הכרח אלא גם ביטוי של האדם שמרכיב אותם.

סוג משקפי השמש שתרכיב יהיה תלוי בצורת הפנים שלך. נשים בעלות פנים בצורת לב צריכות להרכיב משקפי שמש עגולים ורחבים, בעוד שנשים בעלות פנים עגולות צריכות להרכיב משקפי שמש בצורת ריבוע או מלבן.

כמה מפורסמים שיש להם פרצופים עגולים כוללים את ג'ניפר לופז, סלינה גומז וביונסה. כמה מפורסמים שיש להם פנים בצורת לב כוללים טיילור סוויפט, ריהאנה ומיילי סיירוס.

משקפי שמש הם אביזר חובה. הם לא רק אמירה אופנתית אלא גם מגנים על העיניים מפני קרני UV מזיקות.

צורת הפנים היא בדרך כלל שונה עבור כל אחד וזו הסיבה שחשוב למצוא משקפי שמש המתאימים לצורת הפנים שלך.

ישנן שתי צורות עיקריות: מרובעות ועגולות. נשים עם צורות פנים עגולות צריכות לחפש משקפי שמש עם צדדים מעוקלים, בעוד שנשים בעלות פנים מרובעות צריכות ללכת על משקפיים בעלי צד ישר שיאריכו את תווי פניהן.

איך לבחור משקפי שמש?

בחירת זוג משקפי השמש המתאים היא משימה לא פשוטה. ישנם גורמים רבים שצריך לקחת בחשבון בעת רכישת זוג משקפי שמש.

בחירת משקפי שמש יכולה להיות מסובכת מכיוון שיש כל כך הרבה סגנונות, צורות, צבעים ומותגים לבחירה. הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא איזה סוג משקפיים אתה רוצה- האם אתה רוצה משהו שיתאים לאאוטפיט שלך או שאתה רוצה משהו יותר נינוח?

לאחר מכן, חשבו איזה סוג של עדשות אתם רוצים- עדשות מקוטבות או עדשות רגילות? סוגי עדשות שונים מציעים יתרונות שונים כגון הגנה מפני קרני UV או סנוור.

לבסוף, שקול מאיזה חומר המשקפיים שלך צריכים להיות עשויים – פלסטיק, מתכת,

בחירת משקפי שמש יכולה להיות משימה קשה עבור כל אישה, אבל זה לא חייב להיות. יש הרבה סגנונות, צורות וצבעים שונים של משקפי שמש שזמינים לבחירתך.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא איזה סוג של משקפי שמש אתה רוצה. האם אתה רוצה משקפיים מקוטבים או לא מקוטבים? האם אתה צריך זוג עם הגנת UV? מה עם סגנון? האם אתה מעדיף משקפי שמש טייסים או משהו יותר קלאסי כמו ריי-באנס?

ישנם גורמים רבים המשפיעים על בחירת זוג משקפי השמש המושלם. הצעד הראשון הוא להבין איזה סוג משקפיים יתאים לצרכים ולאישיות שלך בצורה הטובה ביותר.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן