יאיר בושרי – האם מומלץ לקנות דירה להשקעה בחו"ל?

יאיר בושרי הבעלים של קבוצת בי די פי השקעות נדל"ן בע"מ (BDP נדל"ן) מסביר כי יש המון יתרונות לרכישת דירה במדינה זרה, כמו פוטנציאל להכנסה משכירות, הטבות מס ואפילו שבח.

השקעה בנכס היא לא תמיד קלה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת נכס בחו"ל וחלק מהם עשוי להיות קשה לחזות מראש. עם זאת, חשוב שתעשה את המחקר שלך לפני קבלת החלטות כלשהן.

השקעה בדירה למכירה בחו"ל יכולה להיות אופציה טובה למי שרוצה להרוויח כסף מהנכס שלו.

הסיבות לכך שמומלץ לרכוש דירה להשקעה בחו"ל הן כדלקמן:

– סיכון נמוך יותר לאבד את ההון שלך. – הטבות מס. – יוקר מחיה והוצאות נמוכות יותר.

רכישת דירה להשקעה בחו"ל היא אופציה מצוינת לכל מי שיש לו סכום כסף קבוע ומעוניין להשקיע בנכסים. היתרונות של השקעה זו הם רבים, אך חשוב להבין את הסיכונים הכרוכים בכך.

היתרון הראשון ברכישת דירה להשקעה בחו"ל הוא שהנכס יכול לעלות בערכו עם הזמן. אם תרכשו דירה שכבר עלתה בערכה, הרווח שתרוויחו יהיה גבוה יותר ממה שהייתם עושים לו הייתם קונים דירה עם תג מחיר נמוך יותר.

היתרון השני של רכישת דירה להשקעה בחו"ל הוא שנכסים אלו אינם מחויבים במס כמו שהשקעות נדל"ן מקומיות יחויבו במס. במדינות מסוימות, רק 10% מס משולם על השקעות נכס בעוד שמדינות אחרות אינן גובות מס כלל על השקעות זרות.

הפרמטרים שצריך לבדוק לפני קניית נכס להשקעה בחו"ל – יאיר בושרי עם ההסבר!

לפני השקעה בדירה להשקעה חשוב לבדוק את הפרמטרים שצריך לבדוק לפני רכישת דירה בחו"ל.

לפני שאתה קונה את הנכס הראשון שלך בחו"ל, עליך לשקול את הדברים הבאים:

– איך כלכלת המדינה?

– האם יש ממשלה יציבה?

– איך עלויות המחיה?

– האם יש הגבלות על רכישת נכסים של זרים?

כאשר אתם חושבים על רכישת דירה בחו"ל, ישנם כמה פרמטרים שכדאי לזכור לפני שמחליטים לקנות. אלה כוללים את גודלו ומיקומו של הנכס, קרבתו לתחבורה ציבורית והשירותים שלו.

לפני שאתם משקיעים בדירה להשקעה בחו"ל, חשוב לבדוק האם היא בתקציב שלכם והאם היא מתאימה לצרכים שלכם. כמו כן, חשוב לבדוק האם קיימות הגבלות על הנכס כמו האם מדובר בנכס להשכרה או לאו משך חוזה השכירות.

השיקולים העיקריים שיש לעשות בעת רכישת נכס להשקעה בחו"ל הם המיקום וסוג הנכס.

כשמדובר בנכס להשקעה, המיקום הוא הגורם החשוב ביותר. המקום הטוב ביותר להשקיע בו הוא מדינה שיש לה כלכלה יציבה והשקפה חיובית על החיים.

האם קפריסין מעודדת השקעות זרות? יאיר בושרי הבעלים של קבוצת בי די פי השקעות נדל"ן בע"מ (BDP נדל"ן) עם התשובה!

קפריסין היא יעד פופולרי למשקיעים זרים. למדינה כלכלה יציבה ושיעור מס נמוך, הנחשבים לגורמים אטרקטיביים עבור משקיעים זרים.

על פי יאיר בושרי הבעלים של קבוצת בי די פי השקעות נדל"ן בע"מ (BDP נדל"ן), המדינה משקיעה רבות בפיתוח תחום הנדל"ן שלה, הכולל דירות להשקעה. למעשה, המחיר הממוצע של דירה בקפריסין הוא כמיליון דולר.

קפריסין מציעה מגוון תמריצים למשקיעים זרים, כולל פטורים ממס, אזורי סחר חופשי ואישורי תושבות. הוא גם מציע כוח עבודה זול וגישה נוחה לשוק הגדול באירופה – האיחוד האירופי.

לימסול ידועה בהזדמנויות הרבות שלה להשקעות זרות. יש לה מיקום אסטרטגי בים התיכון ומציעה פוטנציאל רב למשקיעים.

פאפוס מציעה הטבות מס אטרקטיביות למשקיעים זרים, לרבות פטור ממס חברות, רווחי הון על נכסים, ללא ניכוי מס במקור על דיבידנדים או תשלומי ריבית וללא ניכוי מס במקור על תמלוגים.

קפריסין היא אחד היעדים הפופולריים ביותר להשקעות זרות. שוק הנכסים שלה מפותח מאוד ויש לו תשתית איכותית.

לרנקה מושכת משקיעים זרים על ידי הצעת מספר תמריצים למשקיעים זרים כגון פטורים ממס, חופשות מס והליכים פשוטים.

קפריסין ידועה כיעד אטרקטיבי להשקעה בנכסים בחו"ל בזכות איכות החיים ויוקר המחיה הנמוך שלה.

למה שווה לקנות נכס במדינה שמעודדת השקעות זרות ונותנת הטבות מס?

יאיר בושרי הבעלים של קבוצת בי די פי השקעות נדל"ן בע"מ (BDP נדל"ן) מציג כי שוק הנכסים בפיליפינים פעיל מאוד, עם הרבה אנשים שמחפשים להשקיע בנכסים. בנוסף, המדינה מציעה הטבות מס להשקעות זרות.

למדינה יש תשתית טובה וכלכלה פורחת. יש לו גם אקלים מצוין עם הרבה חופים ואיים שאפשר לחקור.

השקעה בנכס בחו"ל יכולה להיות השקעה טובה אם אתם מחפשים משהו שהוא יחסית בטוח ויתן לכם תשואות טובות בטווח הארוך.

אנשים רבים מחפשים להשקיע בנכסים במדינות המעניקות הטבות מס ומעודדות השקעות זרות. ניתן לעשות זאת באמצעות קניית נכס או השכרת דירה.

הסיבה שבגללה כדאי להשקיע בנכס בחו"ל היא בגלל החזר ההשקעה הפוטנציאלי. ישנם סוגים שונים של נכסים שתוכלו לקנות למטרות השקעה, כמו בתים צמודי קרקע, דירות להשכרה ונדל"ן מסחרי.

השקעה בנכסים בחו"ל נותנת לך את האפשרות להרוויח מעליית מטבע חוץ ורווחי הון על ההשקעה שלך אם תמכור את הנכס שלך לאחר מספר שנים. יש לך גם הזדמנות להימנע מתשלום מסים על הרווחים שלך אם אתה משקיע דרך הכנסה מדמי שכירות במקום לקנות.

שווי הנכס במדינה המעודדת השקעות זרות ונותנת הטבות מס הוא גבוה למדי. מדינות, במיוחד אלה עם כלכלה צומחת, מסוגלות לספק הזדמנויות משתלמות להשקעה בנדל"ן.

ארה"ב היא אחת המדינות שמציעות הזדמנויות אלה מכיוון שיש לה כלכלה צומחת ומעודדת השקעות זרות. ארה"ב גם מעניקה הטבות מס למשקיעים שרוכשים נכסים במדינה.

השקעה בנכסים בחו"ל יכולה להיות מסוכנת, אך התשואות יכולות להיות שוות את זה אם למשקיע יש מספיק הון כדי לתמוך בסיכון.

אהבת את: יאיר בושרי – האם מומלץ לקנות דירה להשקעה בחו"ל?? אפשר לשתף!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

אולי יעניין אותך גם

תוכן עניינים

דילוג לתוכן