בדיקת מהי מידת החזייה שלי

מידת החזייה היא הגורם החשוב ביותר בהתאמה של החזייה, אבל זה לא הגורם היחיד. הרצועה של החזייה שלך צריכה להיות הדוקה מספיק כדי שלא תוכל להכניס יותר משתי אצבעות מתחתיה. אם יש לך חזה מלא, אז את צריכה לחפש חזיות עם רצועות רחבות יותר וכוסות גבוהות יותר על החזה שלך.

הדרך הטובה ביותר לדעת מה מידת החזייה שלך צריכה להיות היא למדוד את עצמך. את יכולה לעשות זאת על ידי כריכת סרט מדידה סביב החלק הרחב ביותר של החזה שלך וחלוקה ב-2. אם המספר הזה לא תואם לאף אחת מהמידות בחנות, נסה גדלים שונים עד שתמצא אחד שמתאים ומרגיש נוֹחַ.

אני 34B, אבל אני לא בטוחה אם זה הגודל הנכון. מה עלי לעשות?

במאמר זה נעזור לך לגלות את מידת החזייה שלך וכיצד למדוד את החזה שלך בצורה נכונה.

הצעד הראשון הוא למדוד את היקף החזה שלך. לשם כך, עטפו סרט מדידה סביב החלק המלא ביותר של השדיים שלכם בעודכם לובשים חזייה שמתאימה היטב. מדוד את הסרט באינצ'ים ורשום את המספר שבו את יכולה לראות אותו בקלות.

לאחר מכן, מדדו סביב כלוב הצלעות ממש מתחת לשדיים. שוב, וודאו שאת לובשת חזייה שמתאימה היטב ושימו לב למדידה באינצ'ים.

כעת הפחיתו מידה אחת מהשנייה והשתמשו בתרשים השימושי שלנו למטה כדי לקבוע איזו מידה של חזייה את לובשת:

מידת החזייה היא הדבר החשוב ביותר בכל הקשור לקניית חזייה. חשוב לדעת את המידה שלך כדי שתוכל למצוא את ההתאמה המושלמת לגופך ולקבל נוחות מירבית.

הצעד הראשון בקבלת מידת החזייה הנכונה הוא למדוד את החזה שלך. כדאי לקחת סרט מדידה ולמדוד סביב החזה ממש מתחת לשדיים, ולוודא שאת לובשת חזייה נוחה. הסרט צריך להיות מיושר עם הקרקע ולא משוך חזק או משוחרר מדי. לאחר מכן, הכפל את המספר הזה בשניים כדי לקבל את גודל הלהקה שלך.

השלב הבא הוא למדוד את החלק המלא ביותר של השדיים שלך שהם בדרך כלל בגובה הפטמה ולאחר מכן להפחית את המספר הזה ממדידת גודל הרצועה שלך . אם את לובשת רצועה בגודל 34 והחלק המלא ביותר של השדיים שלך הוא 38, אז אתן תלבשו גודל כוס B. אם את לובשת רצועה בגודל 40 והחלק המלא ביותר של השדיים שלך הוא 36, אז את תלבשי כוס בגודל AA.

איך לדעת מה מידת החזייה שלי?

מאמר זה ילמד אותך כיצד למדוד את מידת החזייה שלך ומה זה אומר. תלמד גם איך למצוא את מידת החזייה המתאימה לך.

גודל החזייה נמדד באינצ'ים ועובר מ-AA ל-KK. הגדלים הנפוצים ביותר הם A, B, C, D ו-DD.

אם יש לך חזה בגודל 34 אינץ', סביר להניח שמידת החזייה שלך היא 34B או 34C.

הדרך הטובה ביותר לגלות מהי מידת החזייה שלך היא למצוא מישהו שכבר יש לו מידה זהה לשלך ולבקש ממנו את המידות שלו.

מידת החזייה היא מספר המשמש לייצג את גודל שדיה של אישה. זה נמדד בדרך כלל באינצ'ים או סנטימטרים.

ישנן שתי שיטות למדידת מידת החזייה: מדידת הרצועה ומדידת החזה. מדידת הרצועה נעשית עם סרט מדידה סביב החזה שלך, מתחת לחזה שלך, היכן שהחזייה שלך תהיה. מדידת החזה נעשית על ידי כריכת סרט המדידה סביב החזה (מתחת לחזה) ולרוחב החלק המלא ביותר של החזה.

אם את לא בטוחה לגבי מידת החזייה שלך, יש דרך למצוא אותה. את יכולה למדוד את היקף החזה שלך ואז להמיר אותו למידת החזייה המתאימה.

את יכולה למדוד את היקף החזה שלך על ידי כריכת סרט מדידה סביב החלק המלא ביותר של השדיים שלך, בדרך כלל בפטמות. לאחר מכן תוכל לגלות מהי מידת החזייה שלך על ידי המרת המידה הזו לאינץ'.

הצעד הראשון הוא לקחת סרט מדידה ולכרוך אותו סביב החזה, לוודא שהוא מרגיש צמוד אך לא הדוק מדי.

לאחר מכן, עליך להחסיר אינץ' אחד מהמדידה הזו ולחלק ב-2. המספר הזה אומר לך כמה אינץ' של הבדל יש בין אינץ' אחד לשני אינץ', כך שאם יש לך 30 אינץ' סביב החזה שלך אז 30 חלקי 2

כיצד למדוד את החזה שלך בצורה נכונה

חשוב לדעת את מידת החזייה שלך ממגוון סיבות. ראשית, זה יבטיח שאת לובשת חזייה בגודל הנכון. זה יעזור למנוע כאבי גב ואי נוחות אחרת מחזיות לא מתאימות. שנית, זה יעזור לך למצוא את החזייה המושלמת לצרכים הספציפיים שלך. שלישית, אם את עושה קניות באינטרנט, זה יקל על מציאת חזיות שמתאימות לך ונראות טוב.

אם את רוצה למדוד נכון את החזה שלך, יש דרך פשוטה לעשות זאת עם איזה חוט או סרט מדידה. לאחר מכן תוכל להשוות את המדידה עם רשימת מידות החזייה שלנו ולראות מה המידה המתאימה ביותר!

חזייה מתאימה יכולה לעשות את כל ההבדל. חשוב למדוד נכון את החזה שלך כדי לקבל את המידה הנכונה של חזייה. אם את מודדת לא נכון, אז את עלולה להסתיים עם חזייה צמודה מדי או רפויה מדי.

ישנן שתי דרכים למדוד את גודל החזה שלך:

1) עטפו את הסרט סביב הגב ומעל החלק המלא ביותר של השדיים, תוך שמירה על הרמה עם הקרקע ובמקביל לרצפה.

2) מדוד סביב החזה שלך ישירות מתחת לשדיים ומעל הפטמות.

הצעד הראשון למציאת החזייה המושלמת הוא למדוד את החזה שלך בצורה נכונה.

ישנם חמישה שלבים למדידת גודל החזה שלך:

1) מדוד סביב החלק המלא ביותר של החזה שלך וודא שהסרט ישר.

2) מדוד סביב החלק הקטן ביותר של החזה שלך וודא שהסרט ישר.

3) הורידו את המידה הקטנה מהגדולה יותר.

4) הוסף 5 אינץ' אם את כוס D ומעלה, או החסר 5 אינץ' אם את כוס B ומטה.

5) ההבדל בין מספר זה למידת החזייה האמיתית שלך יגיד לך איזו מידה עליך ללבוש.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן