מיטה חכמה – סמארט בד 360 וההבדל בינה ובין מיטה רגילה

סוויס סיסטם מובילה את הדור הבא עם מיטה חכמה, מה ההבדל בין מיטה סמארט בד 360 לבין מיטה רגילה?

מה הבעיה עם מיטה רגילה?

בעידן שבו אפילו רווקים ורווקות רוכשים מיטה מתכווננת, זוגות משדרגים את המיטה שלהם למיטה חכמה, ישראלים רבים נפרדים ממיטות רגילות משיקולי נוחות, איכות שינה ועלייה ברמת החיים – עדיין ניתן למצוא אנשים שנאלצים לבחור מיטה רגילה.
עלות מיטה רגילה לזוג תנוע לרוב באזור מספר אלפי שקלים בשילוב מזרן רגיל ומשטח שינה רגיל, חלק מהזוגות שיבחרו במיטה רגילה יסתכלו על שיקולי העלות לטווח הקצר למיטה רגילה ומזרן רגיל שיחזיקו מספר שנים בודדות ובתמורה יוותרו על אפשרות מתקדמות כמו משטח שינה אורטופדי, מזרן ויסקו או לטקס, אפשרות לכוון אזורים שונים במיטה ועד פונקציות טכנולוגיות מתקדמות.

שיקול נוסף שיכול להשפיע על אנשים לבחור מיטה רגילה ולא מיטה חכמה או מתכווננת הוא הפחד מקדמה וטכנולוגיה, על אף שתפעול מיטה מתכווננת או מיטה חכמה הוא תפעול פשוט ביותר ולא מצריך למידה או הסתגלות ארוכה, עדיין ניתן למצוא ישראלים שיפחדו מטכנולוגיה וקדמה ויאלצו להמשיך לישון על מיטה רגילה.
למרות שמיטות מתקדמות כמו מיטה מתכווננת ומיטה חכמה יגיעו בדגמים וצורות שונות, חלק מהאנשים יבחרו מיטה זוגית רגילה עם סגנון פשוט מרצון לזיכרון נוסטלגי.
אנשים שבוחרים במיטה רגילה פשוטה לרוב יאלצו לוותר על יתרונות האיכות שבמיטות זוגיות מתקדמות עקב סיבות אישיות שונות, מרבית האנשים שיבחרו לשים את איכות השינה שלהם בראש סדר העדיפויות יתקדמו אל עבר מיטה מתכווננת זוגית או סמארט בד.

מיטה מתכווננת או רגילה?

לפני שנגיע למיטה החכמה, חשוב להבין את ההבדל בין מיטה זוגית רגילה למיטה מתכווננת, סוויס סיסטם מציעה מיטות מתכווננות כבר שנים רבות, מבחר הדגמים וסוגי המיטות הוא רב וכיום כמעט כל אדם יוכל למצוא את המיטה המתכווננת שלו ולהתאים את הגודל שלה, סוג המזרן, צבע, ציפה ועוד.
מיטה זוגית חשמלית מאפשרת לישראלים רבים משטח שינה אורטופדי מתקדם, מזרן שינה מויסקו או לטקס שישפרו את איכות השינה שלכם עם התאמת המזרן הטוב ביותר עבורכם, אפשרות להזיז את אזור הראש או אזורים שונים במיטה במיטות מתקדמות יותר ופונקציות שונות בהתאם לדגם.
האדם הממוצע מבלה לכל הפחות כשליש מחייו בחדר השינה, ישראלים רבים מבנים ששיפור איכות השינה והבריאות הפיזית והנפשית משתלמים מאוד לטווח הארוך ובוחרים במיטות מתקדמות במקום מיטה רגילה.

מיטה חכמה זוגית: הדור הבא, סמארט בד 360

כפי שכבר הבנתם אין להשוות בין היתרונות הגדולים של מיטה מתכווננת לבין מיטה רגילה, אך כדי להבין את גודל ההבדל, מומלץ להכיר את הדור הבא של המיטות הזוגיות: סמארט בד 360, מיטה חכמה מבית סוויס סיסטם.
המיטה החכמה, Smart Bed 360, פרי פיתוחן של החברות אוקין הגרמנית וגארמיו האמריקאית, מאפשרת לישראלים ליהנות ממעטפת שינה מלאה, החל מקבלת נתוני שינה רבים במהלך השינה באמצעות חיישנים הכוללים בינה מלאכותית, סיוע אוטומטי בנחירות עד להפסקתן, הפקת דו"ח שינה, המלצות לשיפור השינה, התממשקות עם אפליקציה ייעודית ועד שעון חכם עם ממשק בעברית שיספק לכם מדדים נוספים במהלך היום וכולל GPS וחיישן דופק מפרק כף היד.

מלבד ניטור מדדים רבים, המיטה החכמה כוללת יציאות USB, שעון מעורר, מערכת עיסוי, התראת נפילה, תאורת לד וזוג שעונים חכמים.
בהשוואה בין מיטה רגילה לסמארט בד 360 ניתן לראות הבדלים גדולים עוד יותר וכיום ישראלים רבים מתבלטים בעיקר בין מיטה זוגית מתכווננת מתקדמת לבין מיטה זוגית חכמה.

אהבת את: מיטה חכמה – סמארט בד 360 וההבדל בינה ובין מיטה רגילה? אפשר לשתף!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

אולי יעניין אותך גם

תוכן עניינים

דילוג לתוכן