הופעה עם להקה חיה

הצמד העממי משדר הופעות בפייסבוק ובאינסטגרם, מנגן שיר נמוך בכתיבה עצמית ועונה על שאלות המעריצים. סדרת הקונצרטים Tiny Desk Home מתחילה בכך שסופי אליסון, סמי אליסון, מפסיקה הופעות סולו של שירי אלבומה החדש עם הרהורים סרדוניים על הקשיים להילכד בו. זמרת וכותבת שירים עם להקה וצוות משלה מבצעת רסיטל שירים על פסנתר וגיטרה כדי לגייס כספים לקרן הסיוע של Musicares COVID-19.

Bandsintown הזרימה מרתון מוזיקה מלוטש בסוף השבוע הראשון של אפריל והם יצרו ערוץ Twitch לגיוס כספים לקרן הסיוע COVID-19 של Musicares

המספקת מענקים למוזיקאים שאיבדו הופעות חיות ורווחי סיבובי הופעות. לאחר שדחה את אלבומו הקרוב אלישיה, הופיע זמר-הרוק-רוק בסדרת Pay It Live של Verizon בטוויטר.

מריה קארי, בילי אייליש, פינאה, בקסטריט בויז, אלישיה קיז ואחרים הופיעו בבית בזמן שאלטון ג'ון שר שירים בסיום. מחיאות הכפיים היו עמוקות יותר לשירים כאלה, שאליהם הגיעו בסוף עם להקה מלאה ולא רק מחיאות כפיים.

השחקנים חייכו, צחקו ונהנו על הבמה. הוא ידע כיצד להיות ידידותי ונגיש מול הקהל העממי הישן, דרך מצוינת לארח, והוא השתלט לחלוטין על ההופעה שלו. במילים אחרות, בדרן מופתי, והקהל היה קהל בעת ובעונה אחת, כי הוא היה אחד מהם.

כאשר אתה מתאמן להופעה חיה, אתה מתאמן כאילו אתה על הבמה מול קהל שלם. וודא במהלך אימון שאתה לא רק מנגן את המוזיקה, אלא גם מתרגל אותה. קח את החזרות שלך לביצוע המוסיקה כאילו היית בעצם על הבמה.

בין אם אתה אמן סולו או בלהקה, אתה צריך להבין איך להופיע על הבמה. זכור כי הופעות חיות הן לא רק מוזיקה, אתה צריך גם לחשוב כיצד אתה פונה לקהל שלך.

לא משנה אם אתה אמן מבוסס עם מאות הופעות מתחת לחגורה שלך או להקה חדשה שמחפשת את ההופעה הראשונה שלך

הופעה מוזיקה חיה מושלמת יכולה להיות מורטת עצבים ומאתגרת. כולם עושים כמה טעויות כשהם על הבמה, אבל זה חלק מהאופי של מוזיקה חיה.

בשנת 2006 מסרה רדיוהד את מה שרבים רואים בהופעה הטובה ביותר בהיסטוריה של בונרו והקונצרט הגדול ביותר בקריירה שלהם

הרשימת הסטים כללה רצועות כמו "Rockin In You", השיר הראשון של טום פטי, ואלבום הבכורה של הלהקה Heartbreakerss מ -1976, שהלהקה לא ניגנה מאז 1983. זהו, לדעתי, הופעת המוסיקה החיה החשובה ביותר.

השתמשנו בלכידת תנועה

כדי להשוות תנועות ראש ותגובות בין הוצאת אלבום החי לבין הקונצרט עם כוכב הרוק הקנדי איאן פלטשר ת'ורנלי כמבצע ואותו שיר באלבום שהוקלט. בהופעה החיה היו למאזינים הופעה חיה של הנגנים מתוך האלבום פלייבק, בעוד שהמאזינים הקשיבו להקלטת אודיו של השיר מתוך אלבום הסולו של ת'ורנלי סוד 2015, המכיל מוזיקה חדשה שטרם פורסמה.

בקונצרטים חיים יש גם חשיבות למאפיינים אחרים

כמו הופעה חיה של מוזיקה המתפתחת בצורה ייחודית ולא מוגדרת, מה שמגביר את הציפייה, הרגש והמעורבות של הקהל. וריאציות של השיר מתקשרות עם מצב הקונצרט. ההיכרות עם הסגנון המוזיקלי של המבצעים והעדפות המאזינים מביאה לשילוב מוגבר של התנועה במהלך הופעות חיות, בעוד שמעמד הקונצרט מוביל לעלייה משמעותית בכוח התנועה.

הכל נשמע כמו חוויה מהנה, אך זכור כי הופעות חיות שונות מהשמעת מוזיקה בבית בזמנך הפנוי. נדרשת תרגול אינדיבידואלי, ואני חושב שהדבר החשוב ביותר ללהקה להבין הוא איך הם מנגנים את השירים שהם מתרגלים, כי אימון לבד לא יחתוך אותם.

מספיק קשה להקים להקה לבד, אבל הזמנת הופעות יכולה להיות קשה עוד יותר. אל תזמין הופעות חיות בהן אתה מזמין את כולן לביצוע קאבר או סט אקוסטי. ואל תניח שאתה יכול לנגן קאברים או אקוסטיקה כשאתה מזמין להקה מלאה.

אנשים לא הולכים להופעות חיות או לקונצרטים בגלל המוזיקה

אתה מופיע, מתאמן עם הלהקה שלך והמאמן שלך, ומציג מופע מול קהל מלהיב ונלהב, כמו ויטרינות הלהקה הקבועות שלנו. לא משנה כמה אלפי אנשים אחרים בקהל, זה עדיין מרגיש שהלהקה האהובה עליכם מופיעה בשבילכם.

קונצרטים באביב ומוזיקת הקיץ נמצאים בסיכון למגיפת וירוס הקורונה מכיוון שבידוד חברתי והסגר עצמי הופכים מוזיקה חיה והשתתפות בהופעות חיות כמעט בלתי אפשריות

אמנים ומלווים רבים בתעשיית המוזיקה מושפעים קשות מביטול פסטיבלי מוזיקה וסיורים בתעשיית המוזיקה. Live Nation, אחת מחברות המוסיקה החיה הגדולות בעולם, ראתה את מחירי המניות שלה יורדים עד 33 אחוזים השבוע וההפסדים תופסים אתרי מוזיקה מקומיים שנאלצו להיסגר, כמו גם מנהלי טיולים שעובדים עם מוזיקאים בוחנים דרכים חדשות. להציע מוסיקה חיה למעריציהם.

אמנים רבים נמצאים בהסגר ומוצאים דרכים אחרות להופיע בשידור חי

כאשר פלטפורמות כמו אינסטגרם ויוטיוב מתגייסות סביב ההאשטאג # TogetherAtHome. אחת הדרכים המהירות ביותר לנגנים להמשיך את הופעותיהם היא באמצעות סטרימינג בשידור חי, ואנו רואים עלייה באמנים המציעים קונצרטים שבועיים או חד פעמיים שאוהדים יכולים לצפות מהבית.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן