האופרה הישראלית

הרגשתי שניצחתי בקרב נגד וירוס הקורונה כשקראתי שהאופרה הישראלית הכריזה על פתיחת עונת קיץ של הופעות חיות, האחרונה בה אוכל להזמין כרטיסים לשתי אופרות שלמות. בשנת 2010 הלכה החברה בעקבות בתי אופרה אחרים והחליטה לביים ולבצע את הפקתו של כוכב מצדה במבצר ים המלח.

האופרה הישראלית

היא הפקה המותאמת בשפת המקור (עברית עם מבטאים באנגלית) בבית אופרה של המרכז לאמנויות הבמה בתל אביב, שנפתח בשנת 1994. ממוקם בתל אביב מאז 1994, המקום המרכזי הוא מרכז לאמנויות הבמה ברחוב שאול המלך, ליד תיאטרון הבימה והסינמטק. החברה אינה רק מובילה בתחום האופרה, עם אופרות בכתוביות בעברית ובאנגלית, אלא מציעה הופעות ג'אז, קלאסיות ומחול במסגרת הסדרות השנתיות שלה.

האופרה נתמכת על ידי למעלה מ -18,000 מנויים ומפיקה בממוצע שמונה הפקות לעונה

בשנים האחרונות הוצגו סדרות מחול האופרה הישראלית, קלאסית, ג'אז ומוזיקת ילדים בבית האופרה של המרכז לאמנויות הבמה בתל אביב, שנפתח בשנת 1994. מרכז תל אביב לאמנויות הבמה היה מקום מגוריו של הישראלי אופרה מאז 1994.

30 שנה לעונת 2014-2015 כוללת תוכנית רב תחומית של אופרה

מחול, סימפוניה, ג'אז, תוכניות ילדים ואירוע מצדה. התוכנית נפתחת בשני קונצרטים חגיגיים עם סולני אופרה ישראליים, וכוללת חמש הפקות אופרה חדשות, שאמורות להיפתח באפריל ובאוגוסט 2021.

בשנת 1985 הקימה מועצת האמנות והתרבות

שהקימה את האופרה הישראלית החדשה, שותפות בין תיאטרון הקאמרי בתל אביב לבין התזמורת הקאמרית הישראלית. אורי, שהוצע למנכ"ל תיאטרון קמרון, מונה למנכ"ל האופרה החדשה, תפקיד שיכהן במשך עשור, ויואב טלמי, המנהל המוזיקלי של התזמורת הקאמרית הישראלית מונה גם לתפקיד מנהל מוזיקלי של האופרה.

ב יהושע, א 'ספר ניהול ועדות לרגל 20 שנה לאופרות, SP 1994, האופרה הישראלית, בהגשת W. 102637333124699, אומנויות הבמה, תל אביב, נפתח בשנת 1994. ב' יהושע הוזמן עבור יום השנה ה -20 שלו.

בהיעדר בית אופרה

הבכורה התקיימה בקולנוע בבניין. לאחר קונצרט של שירים עבריים קלאסיים בעיבודים חדשים של סולנים, החלה הסימפוניה של האופרה הישראלית רעננה בפרויקט דיגיטלי בו הוקלטו העיבודים והביצועים החדשים של 30 שירים עבריים לצפייה מקוונת.

בית האופרה הישראלי מארח כמה מהמופעים היוקרתיים ביותר בישראל והבחירה במערכת העונה לדרישות המחמירות לביקור בהפקות הייתה מכרעת והוזכרה על ידי היועץ האודיו-קולי עטור הפרסים הראל טביבי שעבד עם כל התיאטראות הגדולים בישראל וידוע במומחיותו ובגישה המקצועית שלו

טביבי עבדה עם דיוויד דוהרמן ווילי קליין מ- Acoustic LightOne ואסא אפרת כדי לפקח על ההתקנה והכוונון של המערכת ולפתח מערכת שתוכננה בעזרת אקוסטיקה וסאונדוויז'ן כדי לספק את הצליל הטוב ביותר המבוסס על הארכיטקטורה והצירים החזותיים של בתי האופרה הישראליים.

האופרה הישראלית החדשה

בשיתוף עם התיאטרון הקאמרי והתזמורת הקאמרית הישראלית, מציעה תכנית קבועה של יצירות חשובות, כולל כמה מהלחינים הישראלים החשובים ביותר וכן עונת החוצות 2010 במצדה, מקום. דומה או טוב יותר לפסטיבל האיטלקי המפורסם של ורונה. האופרה הישראלית, הידועה גם בשם האופרה הישראלית החדשה והוקמה כפסטיבל האופרה הישראלית, מבצעת הפקות חוצות גדולות בקיסריה ובמצדה מאז 2010. כיום מרכז לאמנויות הבמה בתאטרון קמרוני הוא ביתם הרגיל של האופרות הישראליות החדשות, הידועה בשם 'האופרה הישראלית החדשה' ומושכת אליה חברות ואמנים מכל רחבי העולם השואפים לשמור על דמי הכניסה שלה ברמה סבירה.

כוכבת האופרה הספרדית פלסידו דומינגו

שפרשה מהופעה אמריקאית בשנה שעברה לאחר דיווח של Associated Press על האשמות על הטרדה מינית והתנהגות בלתי הולמת אחרת. כוכב האופרה פלסטידוס, שכמו דומינגוס פרש מההופעה לאחר הדיווח. הוא בילה שלוש משנותיו הראשונות כזמר אופרה בשנות השישים ובילה ארבע משנותיו כתושב בית האופרה בתל אביב.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן